• +905073691212
  • info@meralozgenc.com

Hakkımızda

VİZYON

Vizyonumuz, daima kaliteli, uzun ömürlü, kullanışlı ve şık ürünleri müşterilerimizle buluşturmaktadır. Bu amaca ulaşabilmek için ürünlerimizi günün ve mevsimlerin gerektirdiği renk ve modeller ile ayrıca global dünyayı da takip ederek, kendi atölyelerimizde el emeği ile hazırlamaktayız. Daima müşteri memnuniyetini göz önünde bulunduran işletme anlayışımız ile önceliklerimiz; her zaman, zamanın ve modanın gerektirdiği ürün ve renkleri müşterilerimize en kolay yoldan ulaştırmaktır. Bu amaçla, sosyal medya ve internet iletişim kanallarını da kullanarak, müşterilerimize kaliteyi daima en uygun şartlarda ulaştırmaya çalışmaktayız.

 

 

MİSYON

Misyonumuz, vizyonumuzda da belirtildiği şekilde müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Bunu sağlarken çağın gerektirdiği her türlü iletişim kanallarını kullanmak da misyonumuz arasındadır. Günümüz şartlarında çok farklı marka ve modeller yer almakta olup, takipçilerimize ve müşterilerimize kaliteli ürünleri, onların memnuniyetini göz önünde bulundurarak, ekonomik anlamda en uygun şekilde ulaştırmayı misyon edinmiş bulunmaktayız. Bu görev anlayışıyla, sosyal medyada başlayan işletmemizi, her mecrada hayata geçirmeyi ve müşterilerimize her türlü iletişim kanallarıyla ulaşmaya çalışmaktayız.


MERAL’DEN

Öncelikle herkese içten ve gönülden bir merhaba. Benim için hayallerimin gerçeğe dönüşmesi gibi bir şey bu. Çok sevdiğim, sürekli takip ettiğim Ayakkabı ve Çanta sektöründe kendime küçük de olsa bir yer bulabilmek. Kendi yaşadığım zorluklardan yola çıkarak, kendime ait bir ayakkabı ve çanta markası oluşturmaya karar verdim. Yaklaşık 4 sene önce. Takipçilerime, müşterilerime, yakınlarıma, kısacası beni tercih edecek herkese, kaliteli, çağın ve modanın gereklerine uygun ürünler sunmaktı hedefim. Şimdi geldiğim noktada sizlerden gelen teşekkürler, tebrikler ve teveccühler bana ne kadar doğru bir adım attığımı gösteriyor. Küçük bir instagram sayfasından, şimdi 300.000 in üzerinde takipçisi olan, kendine ait sitesinde satışa başlayan bir noktaya geldik. Bunların hepsi sizler, takipçilerimiz ve ailem sayesinde. İnsanın her zaman kendine destek veren bir ailesi, yürüdüğü yolda ona destek olacak hayat arkadaşlarına ihtiyacı olur. Bunun için eşim Özgür Özgenç'e ve aileme çok teşekkür ederim. Özellikle bu noktalara gelmem de yardımını esirgemeyen Özge Özgenç'e desteklerinden ve fikirlerinden dolayı sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum. En büyük teşekkür de beni takip eden, beni tercih eden ve beni destekleyen siz takipçilerimize. Sizler için elimden geldiğince kaliteli ürünleri, elimden geldiğince uygun şartlarda sunmaya çalışacağım. Şimdi çok uzun zamandır beklediğiniz internet sayfamız www.meralozgenc.com yayında. Artık ürünlerimizi bu sayfadan, 9 taksite kadar seçeneklerle temin edebilirsiniz. Tabii ki whatsapp sipariş hattımız da hala hizmetinizde. Nice 300.000 lere sizlerle birlikte inşallah. Sevgilerle. Meral ÖZGENÇ